reklamy jen !!!sem!!! nebo ten koment mazu tak si davejte pozor

ATS DOMINO

20. listopadu 2010 v 20:59 | zizik |  my píšem!!!

Vítězové 3. kola 27.3.2009:

základ mini
1. Šťasková Aneta
2.Podroužek Matýsek
3. Jeníčková Anička
výběr děti a mini
1. Štefková Alice
2. Hrubá Vendy
3. Šťávová Šárka
Základ Hip hop
1. Slachová Kateřina
2. Vokoun Lukáš
3. Šípová Lenka
Základ děti disko
1. Gulanová Natálka
2. Neradová Lucka
3. Švestková Bára
Základ disko
1. Brožová Vendula
2. Pěnišková Sabina
Skupinky
1. ZŠ Interbrigády
2. ZŠ Mikulova
3. ZŠ Hornoměcholupská

Vítězové 2. kola 18.1.2009:

kategorie - děti základní kurzy
1. místo: Nikol Šneiderová
2. místo: Svobodová Tereza
3. místo: Lustigová Nikola
kategorie - předškoláci
1. místo: Šťasková Aneta
2. místo: Klímová Lucie
3. místo: Kronovethová Anna
kategorie - základ hip hop junioři dua
1. místo: Vágnerová + Kuvaldina
2. místo: Slachová + Kratochvílová
3. místo: Kozáková + Velíšková
kategorie - základ disko junioři dua
1. místo: Zemanová + Polincová
2. místo: Komendová + Řežábková
3. místo: Maršíková + Šanková
kategorie - hip hop pokročilí - battle
1. místo: Lorincová Karin
2. místo: Kozlová Kajda
3. místo: Lassigová Lenka
Do finále postupují: Samsina Jana, Somrová Eliška, Toman Filip, Špačková Martina, Hladíková Hanka, Bláhová Zuzka
kategorie - pokročilí mini
1. místo: Šlingrová Natálka
2. místo: Klímová Natálka
3. místo: Hrubý Jakub
kategorie - pokročilí disko - starší a ostřílení borci
1. místo: Procházková Tereza
2. místo: Vondráčková Bára
3. místo: Víchová Kristýna
kategorie - pokročilí disko - mladší
1. místo: Kačka Mai Thi
2. místo: Hrubá Vendy
3. místo: Štefková Alice

Vítězové 1. kola 17.11.2008:

kategorie - děti základní kurzy
1. místo: Neradová Lucie
2. místo: Gulanová Natálka
3. místo: Průšová Kristýnka
kategorie - předškoláci
1. místo: Šťastová Anetka
2. místo: Lorincová Ema
3. místo: Podroužek Matýsek
kategorie - základ hip hop junioři
1. místo: Jovková Vjara
2. místo: Rosová Katka
3. místo: Vokoun Lukáš
kategorie - základ disko junioři
1. místo: Smolková
2. místo: Medřická Iveta
3. místo: Lustigová Nikola
kategorie - hip hop pokročilí - battle
1. místo: Kozlová Kajda
2. místo: Somrová Eliška
3. místo: Lorincová Karin
do galafinále dále postupují: Hladíková Háňa, Musilová Kája, Toman Filip, Lůžková zuzka, Rolínková Šárka
kategorie - pokročilí mini
1. místo: Hofmanová Lucie
2. místo: Klímová Natálka
3. místo: Šlingorvá Natálka
kategorie - pokročilí disko - starší a ostřílení borci
1. místo: Procházková Tereza
2. místo: Haklová Terezka
3. místo: Štefková Alice
do galafinále dále postupují: Ježková Monika, Černochová Ellyn, Rolínková Šárka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 teddy-girl teddy-girl | Web | 20. listopadu 2010 v 21:03 | Reagovat

hezký blog♥

2 zizik zizik | 21. listopadu 2010 v 10:52 | Reagovat

[1]: dekuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama